Şireyi Güncelle

header_image
Detaylı Arama
Arama Sonuçları

Koşullar

REZERVASYON

Konaklamayı düşündüğünüz apartın ya da villanın kiralanalacağı tarihleri belirterek sitemiz üzerinden  ‘’Rezervasyon Talep Formu’’ yoluyla ön rezervasyon yapabilirsiniz. Ön rezervasyon yapıldığı tarihten itibaren 1 gün içerisinde toplam ödenecek tutarın % 40’nı kapora olarak banka havalesi yoluyla ya da kredi kartınız ile yapabilirsiniz.  Geriye kalan ücret villa ya da apart tesliminde nakit olarak alınır.

Kapora teslim alındıktan bir saaat içinde tarafnıza mail yoluyla konaklama türü, tarihi ve kalan bakiyeniz bildirilir. Eğer kapora  yatırılmamış ise kiralama iptal edilir.

FİYATLANDIRMA

Sitemizde gösterilen fiyatlar haftalık olup bunun dışında herhangi bir ek ücret talep edilemez. Fiyatlarımıza elektrik, su, gas, havuz ve bahçe bakımı dahildir.

Gayrimenkul gelirleri yıl sonunda beyan edillir ve  işletme olmadıkları için fatura kesilememektedir.  Bu nedenle KDV dahil değilidir.  Yapılan tüm işlemler için Prenses Turizm Tic. Ltd Şti. aracılık faturası kesmektedir.

İPTAL, ÖDEME VE İADE KOŞULLARI

Rezervasyon değişiklikleri ya da iptalleri mail ya da fax yoluyla yapılmalıdır. Rezervasyon iptaliniz aparta ya da villaya  giriş tarihinize 30 gün kalıncaya kadar yapılan iptallerde ön rezervasyon ücretinizin tamamı yanacaktır.

 

VİLLAYA / APARTA GİRİŞ ÇIKIŞ SAATLERİ

Giriş : 16:00
Çıkış : 10:00

Giriş ve çıkış saatleri arasında temizlik yapılmaktadır.

VİLLANIN / APARTIN KONUMU

Rezervasyon yapacağınız villanın ya da apartın konumuna dikkat etmenizi önemle tavsiye ederiz. Lokasyondan kaynaklanan sorunlardan Dolcevita sorumlu tutulamaz.

VİLLA / APARTIN KAPASİTESİ

Her villanın ya da apartın belirtilmiş kapasitesi bulunur. Bu kapasitenin aşılmaması rica olunur.

TURLAR VE ETKİNLİKLER

Araç kiralama , havaalanı transferleri ve aktiviteler için web sitemizi inceleyebilirsiniz (Dolce Vita Adventure Travel). Paylaşımlı (ekonomik) havaalanı transferi için lütfen irtibata geçiniz.

Ayrıca misafirlerimize  bütün aktiveteler için %15’e varan indirimler sunuyoruz.

DEPOZİTO

Kiracı, ev veya villa tesliminde ev sahibine hasar depozitosu olarak 500 TL ödemekle yükümlüdür. Tatilinizin bitiminde ev sahibi tarafından yapılan kontrollerde herhangi bir hasar meydana gelmemiş ise ödediğiniz hasar depozitosu sizlere aynen teslim edilir. Eğer herhangi bir hasar söz konusu ise hasar bedeli düşülerek kiracıya bakiyesi teslim edilir. Fakat ödenilen depozito hasar bedelinden daha az ise, müşteri hasar bedelinin tamamını ödemekle mükelleftir.

TEKNİK ARIZALAR

Herhangi bir teknik arıza durumunda Dolcevita Seyahat Acentası’na bildirmeniz yeterli olup çözüm en kısa zamanda yetkililer tarafından sağlanacaktır.

KİRACI SORUMLULUKLARI

Misafirlerimiz aparttaki ya da villadaki mobilya ve eşyaları temiz kullanmakla yükümlüdür. Misafirlerimiz temiz teslim edilen mutfak eşyalarını aynı şekilde temiz bırakmak zorundadır.  Tatilinizin son günü çöpler atılmış bulaşıklar yıkanmış şekilde apart teslim edilmelidir. Misafirlerimiz toplumsal kurallara uymaya, çevreyi rahatsız edecek şekilde yüksek seste müzik dinlememeye ve kanunlarca belirtilmiş yasaklardan uzak durmaya özen göstermelidir. Aksi takdirde şikayet gelmesi durumunda  Dolce vita misafirlerden rezervasyon süresi dolmadan apartı boşaltmasını isteyebilir.

Kapalı alanlarda sigara içilmez, sigara için açık alanlar ve balkonlar kullanılmalıdır.

Evcil hayvan kabul edilmez.

Kiracı villa ya da apart tesliminde Dolce vita’nın düzenlemiş olduğu Kira Sözleşmesi’ni okuyup imzalamak zorundadır.

MÜCBİR SEBEBLER

Mücbir sebeplerden dolayı (yangın, doğal afet alt yapı vb.) Dolcevita herhangi bir sorumluluk altına girmez ve sözleşmeyi tek taraflı fesh etme hakkına sahiptir. Bu sözleşme kapsamına giren konularla ilgili ortaya çıkacak anlaşmazlıklarda  Kaş icra davaları ve mahkemeleri yetkilidir.

 • Detaylı Arama

 • KAŞ’ta Hava Durumu

  32° Nem: 41%
  Bulut: 4%
  Rüzgar (SW): 17kph
  clear sky
  Cuma
  32° 27°
  Cumartesi
  35° 29°
  Pazar
  36° 28°
  Pazartesi
  30° 25°
  Salı
  28° 23°